Nasz profesjonalizm to trzon Twojego sukcesu

Od 20 lat Agencja Marketingu Strategicznego CLASSICS Group stawia na profesjonalną, kompleksową obsługę Klienta biznesowego. Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku marki naszych klientów, spójnego z cechami i wartościami, które kryją się za tą marką.

Kim jesteśmy

Nasz zespół to fachowcy posiadający oprócz kompetencji merytorycznych również długoletnie doświadczenie w branży, które są niezbędne przy współpracy z Klientami. Aby się zrozumieć, rozpoznać Państwa potrzeby i móc na nie właściwie zareagować oferujemy fachowe doradztwo merytoryczne oraz konsultacje.
Stawiamy na skuteczność w działaniu i efektywną komunikację.
To wartości, które budują wspólny bank zaufania bez, którego istnienia nie sposób szczerze rozmawiać, zrozumieć się i poznać.

Wspierając kompleksowo tworzymy wizerunek Waszej marki w oparciu o najskuteczniejsze techniki strategiczne. W ramach optymalizacji usług marketingowych dostarczamy kompletny produkt odpowiadający potrzebom rynku.

Potrzeby to słowo-klucz

Aby możliwe było prowadzenie skutecznych działań, nie wystarczy poznać potrzeby Klienta, należy je też trafnie zinterpretować. Kierując się tą zasadą, na pierwszym planie stawimy realizację indywidualnych oczekiwań.

Nie ma rzeczy niemożliwych, są rzeczy niechciane

Gdzie inni kapitulują, my dopiero zaczynamy nabierać rozpędu. Nasz zespół ludzi tworzą eksperci do zadań specjalnych, dla których nie istnieje pojęcie „zbyt trudne”.

Ewa Jeżak-Klyta

Nazywam się Ewa Jeżak-Klyta.

Od 20 lat pracuję w marketingu i reklamie.
Specjalizuje się w marketingu strategicznym czyli kompleksowej obsłudze klienta biznesowego: przeprowadzam klientów i siebie przez zagadnienia strategii po kreację i wdrożenie z monitorowaniem etapów wdrożenia.

Zaczynam od budowania relacji, od rozmów, które pozwalają mi zrozumieć klienta, jego zachowanie na rynku, nauczyć się jego myślenia. Uczę się jego biznesu po to aby wiedzieć jakie ma potrzeby, kiedy one występują i jak je zaspakajać. Pomagam dzieląc się swoją wiedzą fachową i merytoryczną, doradzam a najczęściej odradzam (i od tego często się zaczyna) nie wchodząc jeszcze w relacje Klient – sprzedawca. To pozwala nam zbudować wspólny bank zaufania.

Dbałość o realizacje celów klienta zawsze była moim wyznacznikiem satysfakcji i zadowolenia a co przekłada się na zaufanie i długofalową współpracę w konsekwencji.

Od wielu lat, kiedy tożsamość firmy, dbałość o markę, jej wizerunek nabrały większego znaczenia jestem związana z wizerunkiem firmy, brand designem i tak kojarzona.

Jestem właścicielem marki METROPOLITAN KATOWICE – Magazynu, który jest marką premium, wydawanym dla naszej Metropolii Śląskiej i o niej piszącym.

Jego celem jest promowanie wysokich standardów zarządzania zasobami ludzkimi, zbudowania silnej marki pracodawcy.

Prywatnie: kręcą mnie dwa kółka MTB. Uwielbiam wspinaczki górskie – zdobyłam kilka szczytów kreteńskich m.in. najwyższy Psiloritis, Pachnes, Melidaou, Psilafi, Psarii Summit itd…w Alpach Francuskich w regionie Prowansji i największym w Europie Kanionem VERDON. Hitem schronisk francuskich jest jajecznica, którą polecam.

Ogólnie jestem ambitna, z mnóstwem pomysłów i ogromną empatią aby pomagać.


Małgosia

Grafik


Daria

Produkcja filmów


Rafał

Produkcja filmów

Maja Maciejko

Specjalistka ds. kreowania wizerunku, artystka interdyscyplinarna, producentka sesji zdjęciowych. Fotografka nieobiektywna, za to bardzo kreatywna


Agnieszka

Kontakty zagraniczne, Tłumaczenia


Agnieszka

Gadżety, upominki biznesowe

Jacek

strony www
aplikacje mobilneStrategia marketingowa

zobacz szczegóły

Doradztwo strategiczne

zobacz szczegóły

Branding i projekty graficzne

zobacz szczegóły

Modele biznesowe

zobacz szczegóły

Outsourcing marketingowy

zobacz szczegóły

Jak pracujemy

Jako specjaliści w kreowaniu strategii marki, kierujemy się
trzema zasadami, które każdy projekt pozwalają nam zakończyć sukcesem.

Kompleksowa obsługa

1 Jako agencja reklamowa świadcząca kompleksowe usługi, kooperujemy z producentami. Dzięki temu realizowane przez nas zlecenia prowadzimy samodzielnie – od fazy projektu, aż po realizację.


Nowoczesne narzędzia

2 Posługujemy się wyłącznie najnowocześniejszymi narzędziami, kreując przy ich użyciu czystą formę przekazu, tworzącą wizerunek Twojej marki. Nie dzielimy szczegółów na mniej lub bardziej istotne, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że miarą Twojego sukcesu jest nasze zaangażowanie.


Wyrabiamy 120 procent normy

3 Satysfakcję Klienta traktujemy jako fundamentalną podstawę naszych działań. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pracujemy przez siedem dni w tygodniu, z uwzględnieniem świąt. Trudną sztukę perfekcyjnego planowania logistyki działań opanowaliśmy w stopniu mistrzowskim, dzięki czemu zawsze dotrzymujemy ustalonego terminu.