Oferta uzupełniająca

OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA skierowana jest do klientów, którzy nie potrzebują działań strategicznych, wsparcia marketingowego ale potrzebują wydrukować wizytówki firmowe, stworzyć i wydrukować folder o firmie, produktach, ulotkę czy inne materiały wizerunkowe.
Jest skierowana do klientów, którzy wystawiają się na targach i potrzebują zbudować stoisko wystawiennicze albo eventu czy imprezy integracyjnej.

Potrzebują zmienić stronę internetową czy w ogóle postawić nową. Potrzebują zdjęć ilustrujących folder firmowy, stronę internetową czy zdjęć produktowych.

Potrzebują filmu promocyjnego, firmowego, spotu reklamowego lub przemontować już istniejący materiał filmowy wraz z podkładem muzycznym. Niejednokrotnie podłożyć lektora lub stworzyć jego wersje językowe.
Jest dedykowana klientom, którzy potrzebują gadżetów reklamowych, upominków biznesowych, kalendarzy ściennych i książkowych.

OFERTA UZUPEŁNIAJĄCA zawiera narzędzia, które wykorzystujemy do wdrażania strategii. Ponieważ narzędzia zbudowaliśmy na przestrzeni 20 lat stąd nasza wiedza merytoryczna jak je skutecznie wykorzystywać aby z korzyścią realizować Państwa cele.
Nie robimy sami wszystkiego bo jest to niemożliwe dlatego do współpracy zapraszamy sprawdzonych partnerów z wiedzą i doświadczeniem, dla których liczy się skuteczność. Ta skuteczność przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Projektowanie graficzne

Reklama zewnętrzna

Budowa stoisk wystawienniczych

Organizacja eventów

Strony internetowe

Fotografia

Studio filmowe

Gadżety i upominki biznesowe

Projektowanie graficzne

Kreacja graficzna, filmy reklamowe, fotografia reklamowa, druk cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy

zobacz szczegóły

Reklama zewnętrzna

Banery, wydruki wielkoformatowe, flagi firmowe, oklejanie samochodów, pylony, kasetony, szyldy

zobacz szczegóły

Budowa stoisk wystawienniczych

Stoiska w kraju I zagranicą, systemy wystawiennicze np. Iso frame, system mark bric I inne

zobacz szczegóły

Organizacja eventów

Imprezy firmowe, otwarcie firm, jubileusze firmowe, imprezy plenerowe, imprezy integracyjne w kraju I za granicą

zobacz szczegóły

Strony internetowe

Sklepy internetowe, aplikacje mobilne, obsługa mediów społecznościowych, reklama w internecie, hosting, domeny, pozycjonowanie, administracja strony

zobacz szczegóły