Za sukcesem stoi skuteczna promocja

Na sukces marki składa się wiele czynników, jednak wszystkie one mają wspólny mianownik, a jest nim słowo promocja. Zajmując się organizacją targów wystawienniczych, już od 15 lat pomagamy naszym Klientom w realizacji założonych celów.

„Uczestniczyć” nie znaczy „zaistnieć”

Targi w znacznym stopniu przypominają każdą inną imprezę – siadając w ustronnym kącie, z całą pewnością nie zostaniesz zauważony. Czy nie lepiej wyróżnić się i zostać zapamiętanym jako dusza towarzystwa? Oczywiście, że tak! W tym miejscu zaczyna się nasza rola. Zajmując się opracowaniem strategii Klienta, pracujemy na sukces udziału w wydarzeniu, zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Kompleksowe działania to fundament Twojego sukcesu

W ramach naszej oferty, zapewniamy kompleksową organizację stoisk targowych oraz pawilonów systemowych i indywidualnych – od projektu, aż po wykonanie. Zapewniamy pełne wyposażenie obiektu w instalację multimedialną, dbając przy tym o każdy szczegół, który wyróżni Twoją firmę. W ramach kompleksowych usług w zakresie marketingu wystawienniczego, organizujemy zaplecze wydarzenia, zapewniając catering, obsługę profesjonalnych hostess i sprzątanie stoiska po imprezie.

Targi w liczbach

Według Raportu Targi w Polsce 2014, przed dwoma laty, całkowita wielkość powierzchni, jaką na targach w Polsce zajęły stoiska wystawiennicze, wyniosła 817 481 mkw., co oznacza aż 10-procentowy wzrost w stosunku do roku 2012. Na targach pojawiło się 28 799 wystawców, czyli o 3,5 procent więcej niż dwa lata wcześniej.(1)

Liczby te będą rosły, co do tego nie ma wątpliwości. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej doceniają tę niezwykle skuteczną formę promocji, a Ty?

 

1. Dane pochodzą z Raportu Targi w Polsce 2014