OUTSORCING MARKETINGU

OUTSORCING USŁUG MARKETINGOWYCH to duże wsparcie dla firm ze wszystkich branż.

Szczególnie wtedy kiedy właściciel/przedsiębiorca sam wykonuje czynności operacyjne i nie ma czasu na budowanie wizerunku swojej firmy czy w ogóle zajmować się działalnością marketingowo – reklamową.

Żyjemy w czasach, w których marketing i komunikacja powinny być prowadzone w sposób regularny i spójny. Gdzie wprowadzenie produktu na rynek wymaga zaangażowania się w systematyczne działania marketingowe. W czasach, w których sytuacja dynamicznie się zmienia i należy być czujnym na te zmiany. A może dywersyfikacja biznesu może uchronić nas przed zapaścią gospodarczą lub np. wpłynąć na dynamiczny wzrost i rozwój naszego biznesu. A może trzeba coś poświęcić aby całą uwagę skierować na coś czego nie dostrzegamy zajęci działaniami operacyjnymi prowadzonego biznesu???

Jak wynika z raportu outsourcingowego:
w Polsce prawie 50% firm z różnych branż korzysta z usług outsorcingu marketingowego.

Prawda jest taka, że w wielu firmach sprawy marketingowo – reklamowe leżą, nie ma nawet skonstruowanego budżetu na te działania.

Jeśli jest coś czego nie potrafimy sami zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurencja to nie ma sensu abyśmy to robili i powinniśmy zlecić taką pracę komuś kto to zrobi lepiej niż my.Henry Ford

Dzisiaj traktujemy tą wypowiedź jako definicję outsorcingu.

Placeholder

Warto się zastanowić czy nie zainwestować w to narzędzie i korzystać z usług fachowców, którzy podejmą się realizacji usług reklamowych, promocyjnych w Twojej Firmie. Oczywiście wszystko zależy od wielkości firmy, skali planowanych działań reklamowych oraz od zasobności budżetu.

OUTSORCING MARKETINGU to optymalizacja działań.
To lepsze wykorzystanie posiadanego budżetu i kontakt z fachowcami, którzy posiadają kluczowe kompetencje przekładające się na skuteczne i efektywne działanie, a najważniejsze, że posiadają zdolność szybkiego reagowania na zmieniające środowisko.

Jeżeli zatrudniasz osobę lub osoby w dziale marketingu to prawdopodobnie jedynie korzystasz z usług specjalistycznych takich jak: pozycjonowanie strony internetowej, napisania tekstów PR-owskich: komunikatów, artykułów czy wręcz z zarządzania kryzysem wizerunkowym. Może z usług copywritera, grafika komputerowego, drukarni itd…
Płacisz za konkretnie wykonane usługi, za realizację danego projektu bo nie ma sensu trzymać ludzi na etacie.

Placeholder
Placeholder

Jeżeli jednak nie masz swojego działu marketingu w firmie a planujesz kompleksowe działania promocyjne, które mają za zadanie wykreowanie wizerunku Twojej firmy, marki np. w social mediach to…
współpraca z agencją zajmującą się outsorcingiem marketingu jest najlepszym posunięciem strategicznym i rozwiązaniem finansowym. Rezygnujesz z posiadania swojego działu marketingu, którego istnienie przestaje być uzasadnione.

OUTSORCING MARKETINGU bierze na siebie wszystkie działania marketingowo-reklamowe gwarantujące spójność prowadzonego marketingu czyli równoległe wykorzystywanie kilku kanałów dystrybucji reklamy tworząc tym samym efekt synergii.

Placeholder

Czy taka forma nie jest wygodniejsza i elastyczna?

SKORZYSTAJ Z OUTSORCINGU – KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY:


Korzystasz z usług eksperta bez potrzeby zatrudnienia go na etacie.

Masz niższe koszty i rzetelnie zrealizowane powierzone zadania promocyjne w wyniku, których wzmacniasz swój wizerunek i rozwijasz swoją firmę.

Ponadto posiadasz „swój dział marketingu” tyle, że nie we własnej strukturze organizacyjnej.

Masz dostęp do wiedzy ekspertów marketingowych, którzy są gwarancją skuteczności podejmowanych działań.


Skuteczność i efektywność działań marketingowych w twojej firmie oszczędza czas i pieniądze na konkretne działania bez potrzeby eksperymentowania.

Płacisz tylko za
efektywne działanie.

JAK PRACUJEMY?

To Ty decydujesz ile potrzebujesz naszego zaangażowania. To zaangażowanie określimy w umowie godzinowo np. 16 godzin miesięcznie, 40 godzin a może więcej …

Trzy propozycje współpracy:

1

Podstawowa pomoc to wsparcie w realizacji pojedynczych ale spójnych działaniach.


2

Optymalne działania zmierzające do stałego wsparcia przy realizacji projektów.


3

Pełna współpraca na zasadzie Twojego zewnętrznego działu marketingu. Stałe realizowanie działań promocyjnych na wszystkich polach.